priv. magazine to pierwszy polski dwutygodnik online poświęcony designowi, architekturze wnętrz oraz sztuce. W przystępny i atrakcyjny wizualnie sposób opisuje bieżące wydarzenia ze świata projektowania i tropi źródła aktualnych trendów w kulturze. W priv.-ie znajdziecie wywiady, artykuły i sesje zdjęciowe prezentowane w formie podcastów, tradycyjnych tekstów, galerii fotografii, autorskich wideo oraz gifów.

Równolegle do wydawania magazynu priv. zajmuje się produkcją wystaw i happeningów. Tworzymy sytuacje, w których design, sztuka i biznes mogą się spotkać by stworzyć nową jakość. Więcej informacji w zakładce „nasze projekty”.

Redaktor naczelną priv. jest historyczka sztuki, dziennikarka i krytyk sztuki – Anna Diduch. Od niemal dziesięciu lat specjalizuje się w pisaniu o sztuce i kulturze na łamach największych tytułów prasowych w kraju. W swoich tekstach łączy żywy, reporterski język z rzetelną wiedzą historyka sztuki i nieoczywistymi skojarzeniami ze świata muzyki, mody czy popkultury. Współpracuje m.in. z Dziennikiem Gazetą Prawną, Monogramem i anglojęzycznym magazynem Contemporary Lynx.